söödanõude puhastus

Tere,

osad värvivad sööginõud seest ära ja osad ei värvi. ja neil, kes söödanõusid seest ära ei värvi, läheb see lugu seal hallitama ja esitavad foorumis küsimuse, et millega ja kuidas seda puhastada.. aitäh!

kusjuures väike tähelepanek.. kuidagi asukohast sõltuvalt osades kohtades tuleb hallitus kiirelt peale ja mõni meeter eemal ei tule hallitust kunagi peale. ma ei tea, kas see on kuidagi keskerakonna või kadunud 10milliga seotud, ise pakuks veesooni.

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Pronksmedal (100p.)

naatriumhüpokloriti lahus?

Paar aastat tagasi läksid mul massiliselt plastist söödaämbrid seest hallitama.

Põhjust täpselt välja ei mõelnudki.

NaOCl

Vaatasin paar päeva tagasi Youtubest seda teemakohast videot:

https://www.youtube.com/watch?v=IwE7aeS6j44

Ma küll ei tea, misasi see «Белизна» on või kas seda Eestis ka kusagil müüakse aga vast leiab ka siin mingi analoogi kui huvi on asja vastu. Toimeaine on NaOCl. Domestos?

Korra juba hallitama läinud penost vidinaid on ilmselt suht võimatu ilma keemiata puhtaks saada- Mingeid veesooni ja muud imetabast seal põhjuseks on. Hallitusseente eosed sobival hulgal ja neile sobiv kasvukeskkond on need, mis asja vohama panevad.

Vatrum

Tere!

Värvi ära ja unustad probleemid hallitusega.

 Vatrum on kergesti pinnale kantav ning hästi kattev. Värv ei tilgu ning kuivab kiiresti. Värvitud pind saavutab suure pesu- ja niiskuskindluse (klass 1 märghõõrdekindlus). Tänu sellele sobib värvi kasutada ka koolides, lasteaedades, haiglates, toiduainetetööstuses, toitlustusettevõtete köökides jm kõrgendatud hügieeninõuetega ruumides.