Ka nii tehakse

Keskmine: 3.5 (2 häält)

Kommentaarid

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Jess-as, kui vinge!

Olen väga õnnelik, et kommenteerin seda esimesena! Näed, täide ongi läinud, et paned ämbri taru nurga alla ja mesi tuleb! Jeeee!

Pronksmedal (100p.)

Plastik!

Plastik kärjepõhjasid ei hakka mesilased enne üles ehitama, kui need on mesilasvahaga kaetud! Siit ka küsimus! Kuidas saavad olla mesilastele vastuvõetavad täissünteetilised kärjed?! Või on siiski mõnelpool juba 1. aprill kätte jõudnud?!

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Uus tehnoloogia

Kas leidu mõni tõlkija,kes teeks referaadi.Kuidas tehnoloogia toimib,kas uskuda,mis maksab.Toetusega julgeks riskida.

    Mikro...e Mart

Pronksmedal (100p.)

Mardile!

Leidsin selle firma kodulehe: www.honeyflow.com . Täiskomplekt (pesakorpus + meekorpus kuue raamiga) maksab 600 dollarit. Võimalik osta ka erinevates variantides väiksemas komplektsuses väiksema raha eest. Reklaamis väidetakse, et see süsteem on kasutusel juba paar aastat ja igati end õigustav(ja hämmastav jne. ülivõrded), kuid minus ta usaldust ei äratanud! Ainuüksi selline turundus on mulle jätnud varemalt halva mulje!

Olen läbi vaadanud omajagu igasugu inglisekeelseid mesinduse õppevideosid kuid nende väljapakutud soovitajate hulgast ma ei leidnud ühtki tuttavat autoriteeti! Kui siin oleks sõna sekka öelnud näiteks Mike Palmer, oleksin isegi tõsisemalt huvi tundma hakanud!

Aga kui siiski otsustad proovida, siis edu Sulle! Ma panin siia vaid kirja oma esmamulje mis võib olla loomuliklt ekslik!

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja Agne7 pilt

plastik pihustatakse kindlasti vahaga yle

Kas talvitumisel probleeme ei teki ikkagi plastikraam?